Szkolenie przeznaczone jest dla , pedagogów, opiekunów w żłobkach, rodziców i osób opiekujących się dziećmi  od 0- 2 roku życia 

Szkolenie jest dwu stopniowe.

Piewszy stopień : Jak stymulowac rozwój ruchowy małego dziecka do 2 roku życia

Celem szkolenia jest przekazanie wiedzy teoretycznej a zwłaszcza praktycznej – w jaki sposób można stymulować rozwój ruchowy maluszka aby rozwijał się jak najlepiej.

Na szkoleniu omówimy  sposoby prawidłowego noszenia podnoszenia dzieci i pielęgnacji ( zgodnie z zasadami NDT ),zapoznamy się z  niepokojącymi zachowaniami u dziecka i jak sobie z nimi radzić, nauczymy się jak bawić się z dzieckiem, jak aranzowac otoczenie do zabawy aby wpływać na motorykę maluszka.

Drugi stopień : Zabawa stymulująca rozwój sensoryczny i poznawczy małego dziecka do 2 roku życia

Celem szkolenia jest zdobycie wiedzy i umiejętności jak można wpływać na stopień regulacji maluszka. Jak można stymulować zmysły małych dzieci i dlaczego jest to ważne dla rozwoju. Nauczymy sie zabaw stymulujących zmysły i wpływających na rozwój poznawczy odpowiednio dobranych do wieku dziecka

 

Prowadzący szkolenie :

Bogna Stępień Błachowiak– mgr fizjoterapii, terapeuta NDT Bobath, Integracji Sensorycznej i  neurorozwoju. Pracujący od wielu lat z niemowlętami i małymi dziećmi. Wykładowca na studiach podyplomowych  – prowadzi zajęcia związane z rozwojem małego dziecka .

 

Czas trwania szkolenia  ( jeden stopień ) :  9,00- 17.00

Cena za osobę , za jeden stopień  : 230 zł

Zapisy i informacje : 506 161 025

                             blbogna@wp.pl, wspomaganierozwoju1@wp.pl

Najbliższe szkolenie :

21.10.2018  Murowana Goślina k. Poznania)- I stopień 

 – II stopień- termin do uzgodnienia